Boilies The Key Stabilised Kevin NASH
Boilies The Key Stabilised Kevin NASH Boilies The Key Stabilised Kevin NASH Boilies The Key Stabilised Kevin NASH

Boilies The Key Stabilised Kevin NASH

Zařazení : Boilies Nash
Dostupnost : Je dostupné
570,00 Kč
Množství:  

Krok do budoucnosti při lovu kaprů!!!!

Ten nejlepší boilies, jaký kdy vyšel z továrny Nash je po dvou letech testování k dispozici i jako stabilizovaná verze, kterou není potřeba skladovat v mrazáku. 

The Key Stabilised nabízí všechny přednosti a účinnost klasického mraženého boilies, ale odpadá problém se skladováním a můžete jej použít přímo ze sáčku. 
Není to mraženka, ani klasická konzervovaná hotovka, ale unikátně stabilizovaný boilies! Bez debat ta nejkvalitnější návnada, jakou kaprařský svět za posledních 30 let viděl.
Dlouholeté zkušenosti s vývojem návnad a vysoké investice do různých strojů se po dlouhé vyplatili a umožnili firmě Nash vytvořit stabilizovaný boilies, ve kterém zůstávají v dokonalém stavu všechny předtrávené proteiny a s nimi i vysoká nutriční hodnota. To všechno díky unikátnímu procesu výroby bez nutnosti použití konzervantu. Právě to dělá boilies The Key tak smrtelnou zbraní pro velké kapry.

Dr Keith Sykes byl hlavním konzultantem při vývoji této návnady a o stabilizované verzi se vyjádřil takto:
"Nezaznamenal jsem absolutně žádný rozdíl mezi oběmi verzemi boiliesu The Key. Stabilizovaná verze je každým coulem stejně dokonalá jako ta mražená. Úžasným způsobem to otevírá novou cestu lidem, jako jsem já, kteří celý život věnovali mraženým nástrahám."

průměr 20mm

obsah balení 1kg

obj. číslo B7242

 

Napsat recenzi

Vaše jméno a příjmení:


Vaše recenze: Poznámka: HTML tagy nebudou převedeny!

Hodnocení: Nejhorší           Nejlepší

Opište prosím kód z obrázku do pole níže:

Free-eshop
TOPlist