Delphin ETERNAL

Delphin ETERNAL

Zařazení : mo::101003288
Dostupnost : Je dostupné
2 771,53 Kč
Množství:  

velikost:9,6ft/#7/4 díly
Pro příznivce královské disciplíny jsme si připravili prémiovou sérii muškařských prutů Delphin ETERNAL.

Elegantní, matný černý blank je osazen designově efektním sedlem navijáku se dvěma utahovacími maticemi. Blank je navíc doplněn o decentní zlaté prvky, díky čemuž si jistě najde místo ve výbavě velkého množství muškařů. Každý díl blanku je pro rychlé a snadné sestavení označen tečkou, čímž budete mít celý prut vždy dokonale vyladěný v jedné linii.

Verze AFTMA 3 je osazena dvěma vodícími očky, která jsou vyplněna keramikou a dalšími devíti jednostopkovými očky, která zamezí lepení tenké šňůry na blank prutu. AFTMA 3 se vyznačuje parabolickou akcí, díky které se sníží ztrátovost ryb při zdolávání. Je primárně určen pro nejpopulárnější muškařský způsob lovu, kterým je takzvaná francouzská nymfa. Díky ideální délce je vhodný pro různé revíry - od malých potůčků až po velké řeky. Avšak když nastane čas sklizně potravy, výborně poslouží i jako prut na suchou mušku.

Model AFTMA 7 disponuje dvěma vodícími očky s keramikou a osmi dvoustopkovými očky, pro lepší chod šňůry při dalekém nahazování. Je vybaven korkovou koncovkou pro lepší vyvážení prutu, díky čemuž bez problémů zvládnete chytat celý den i s větší AFTMou. AFTMA 7 má semi-parabolickou akci, což umožňuje prodloužit hody o několik metrů. Je ideální volbou pro lov na streamer a jezerní způsoby muškaření, kde je velmi důležitá vzdálenost hodů.

Pruty jsou dodávány v pevném ochranném tubusu s popruhem, který si můžete zavěsit i přes rameno.

Technické parametry:

Model: 10ft(300cm)/AFTMA 3
Počet dílů: 4
Počet oček: 11
Průměr blanku nad rukojetí: 10mm
Transportní délka: 81cm
Hmotnost: 104g
Rukojeť: korek

Model: 9,6ft(290cm)/AFTMA 7
Počet dílů: 4
Počet oček: 10
Průměr blanku nad rukojetí: 10,5mm
Transportní délka:76,5cm
Hmotnost: 120g
Rukojeť: korek

Napsat recenzi

Vaše jméno a příjmení:


Vaše recenze: Poznámka: HTML tagy nebudou převedeny!

Hodnocení: Nejhorší           Nejlepší

Opište prosím kód z obrázku do pole níže:

Free-eshop
TOPlist