Elektricky vyhřívané vložky Delphin THERM

Elektricky vyhřívané vložky Delphin THERM

Zařazení : mo::101004344
Dostupnost : Je dostupné
360,20 Kč
Množství:  

velikost:vel. 40-46
Delphin THERM jsou elektricky vyhřívané vložky do bot, díky kterým už nebudete pociťovat nepříjemný chlad na nohy ani během mrazivých dnů.

Univerzální velikost 40-46 umožní použít při široké škále velikosti obuvi. Vložky po připojení pomocí USB koncovky do power banky, nebo jiného zdroje elektrické energie (nedoporučujeme připojení vložek přímo do elektrické sítě), dokáží vyhřát vnitřek vaší boty do teploty 40-45°C. To oceníte zejména během zimních dní, ať už při chůzi nebo při delším setrvání na jednom místě během lovu. K maximálnímu komfortu přispívá i příjemný měkký materiál, ze kterého jsou vyrobeny. Po odpojení od zdroje teplota vložek pomalu klesne.

Vložky se nesmí dostat do kontaktu s vodou. Pokud jsou vložky napojeny na zdroj, doporučujeme opatrnou manipulaci. Vložky nenechávejte zapojené bez dozoru. Pokud máte podezření na poškození produktu, doporučujeme jej okamžitě přestat používat.

Už se nemusíte obávat zimních výprav. S vložkami Delphin THERM zůstanou vaše nohy v příjemné teplotě po celý pobyt v přírodě.

Technické parametry:
Velikost: 40-46
Max. teplota: 40-45°C
Napájení: USB

Napsat recenzi

Vaše jméno a příjmení:


Vaše recenze: Poznámka: HTML tagy nebudou převedeny!

Hodnocení: Nejhorší           Nejlepší

Opište prosím kód z obrázku do pole níže:

Free-eshop
TOPlist