Delphin MAGMA LEGEND4RY Method

Delphin MAGMA LEGEND4RY Method

Zařazení : mo::101004477
Dostupnost : Je dostupné
2 494,24 Kč
Množství:  

velikost:430cm/215g/3díly
Dokonale vyladěná, v pořadí už čtvrtá generace prutů MAGMA, které dnes již jednoznačně patří mezi legendy na
feederové scéně. Svědčí o tom desetitisíce prodaných kusů a dovolíme si tvrdit miliony zdolaných ryb. Lepší recept na odladěný prut, než je samotný čas si nedovedeme představit. I to je jedním z důvodů, proč v novém vydání dostala do názvu přívlastek LEGEND4RY.

Neodmyslitelnou součástí prutu MAGMA je charakteristická vínově bordó barva a léty ověřené štíhlé blanky, které se staly základem i čtvrté generace. Bylo by však chybou neposunout tento prut opět o level výše a proto se dočkal hned několika doslova revolučních technických i designových vylepšení.
Stejně jako předchozí verze i MAGMA LEGEND4RY Method představuje excelentně vyvážený prut vyznačující se vysokou silou a zároveň citlivostí. Použití kvalitního karbonu a inovativních výrobních technologií umožnilo vytvoření velmi štíhlého blanku s nízkou hmotností při zachování vysoké pevnosti. Samozřejmostí je vysoká odolnost vůči mechanickému namáhání, což v praxi znamená vysokou životnost prutu. Díky působivé maximální vrhací zátěži umožňuje hladké a bezproblémové nahazování i těžších koncových sestav na velké vzdálenosti. Vysoká pevnost navíc poskytuje skvělou kontrolu během zdolávání a umožňuje úspěšné zdolání i kapitálních ryb. Prut se vyznačuje semi-parabolickou akcí, čímž efektivně přispívá tlumení výpadů ryb a tím snižuje možnost uvolnění háčku z tlamy během zdolávání.

Oproti předchozímu modelu jsme výrazně zapracovali na výběru a rozložení oček. Hlavním cílem této optimalizace bylo vyvážení a odlehčení prutu a prodloužení vzdálenosti a přesnosti hodů. Po dlouhodobém vývoji, testování a upravování rozložení oček se nám podařilo dosáhnout stanoveného cíle a vy tak můžete své montáže snadno dopravit o několik metrů dále s podstatně vyšší přesností. Kvalitní očka se SIC výplní poskytují optimální přechod vlasce a eliminují tření.
Významnou obměnou prošel i samotný tvar a materiál rukojeti. Korek jsme nahradili EVA pěnou, která se vyznačuje maximální trvanlivostí a odolností. Ergonomický tvar rukojeti obsahuje zúžení ve středové části a seříznutí s efektním šrafováním. Tato úprava působí nejen vysoce esteticky a originálně, ale poskytuje také praktické využití v podobě vytvoření plochy pro pohodlnější opření prutu a předloktí.

Inovací prošly i špičky prutu. Důkladně navržené rozložení a velikosti oček přispívají k redukci hmotnosti špičky, což v konečném důsledku vede k lepšímu vyvážení blanku. Stejně jako u předchozí verze jsou pruty dodávány s pěti druhy špiček různé tvrdosti.
Rozbor detailů MAGMY LEGEND4ARY by mohl pokračovat dalších 1000 slov. Ale k čemu? Vezměte ji k vodě a okamžitě pochopíte, proč se tento prut stal legendou!

Špičky určené k modelu MAGMA LEGENDARY jsou kompatibilní také s předešlými generacemi prutů MAGMA.

Technické parametry:

Model LEGEND4RY Method 360cm/215g
Počet dílů: 3+špičky
Průměr blanku nad rukojetí: 13,8mm
Počet oček (prut + špička): 7+6
Transportní délka: 126cm
Hmotnost: 270g
Rukojeť: EVA pěna
Délka rukojeti (od spodní části prutu po střed sedla): 48cm

Model LEGEND4RY Method 400cm/215g
Počet dílů: 3+špičky
Průměr blanku nad rukojetí: 14,5mm
Počet oček (prut + špička): 7+6
Transportní délka: 139cm
Hmotnost: 298g
Rukojeť: EVA pěna
Délka rukojeti (od spodní části prutu po střed sedla): 50cm

Model LEGEND4RY Method 430cm/215g
Počet dílů: 3+špičky
Průměr blanku nad rukojetí: 14,8mm
Počet oček (prut + špička): 8+6
Transportní délka: 148cm
Hmotnost: 326g
Rukojeť: EVA pěna
Délka rukojeti (od spodní části prutu po střed sedla): 53cm

Napsat recenzi

Vaše jméno a příjmení:


Vaše recenze: Poznámka: HTML tagy nebudou převedeny!

Hodnocení: Nejhorší           Nejlepší

Opište prosím kód z obrázku do pole níže:

Free-eshop
TOPlist