Delphin OPIUM INOVA

Delphin OPIUM INOVA

Zařazení : mo::101004490
Dostupnost : Je dostupné
2 771,53 Kč
Množství:  

velikost:360cm/80g/3 díly
Představujeme vám jeden z nejžhavějších modelů z kategorie feederových prutů, kde se snoubí výkon s inovací. Pokud hledáte technologicky vyspělý, precizně navržený a dokonale zpracovaný feederový prut, nemusíte hledat dál, je jím právě Opium Inova. Prut byl navržen pro potřeby moderního rybáře, který od svého vybavení vyžaduje dokonalou kontrolu během lovu, maximální výkon a spolehlivost. Všechny komponenty byly vybírány s maximální péčí a precizností a samotný prut prošel dlouhodobým testováním a laděním.

Elegantní, super štíhlý blank z 30T karbonu umožňuje přesné a daleké nahazování s minimem námahy a díky technologií zpracování blanku a použitých materiálů je prut neobyčejně lehký. Díky své pevnosti zvládne souboj i s kapitálními rybami a jeho odolnost zaručí dlouhou životnost při častém a intenzivním používání. Blank prutu je osazen kvalitními SeaGuide očky se SIC výplní. Výběr samotných oček a jejich optimalizované uspořádání na blanku minimalizuje tření vlasce nebo šňůry, a tím výrazně prodlužuje vzdálenost a přesnost nahazování. Očka navíc svojí nízkou hmotností přispívají k redukci celkové hmotnosti a mnohem lepšímu vyvážení prutu.

Prut je osazen ergonomicky tvarovaným Fuji sedlem, z odolného a lehkého materiálu, které zaručí jejich pevné a spolehlivé uchycení jakýchkoli feederových navijáků.

Opium INOVA není jen prvotřídním nástrojem pro lov ryb, ale lze jej nazvat i uměleckým dílem. Důvodem je vysoký důraz na estetiku a eleganci. Celý prut je laděn do odstínů černé v kombinaci s decentní zlatou grafikou, přičemž tato barevná kombinace maximálně podtrhuje jeho exkluzivitu.

Specialitou řady prutů Opium je materiál rukojeti TechnoCORK. Ten kromě působivého vizuálu vyniká také funkčními vlastnostmi. Jedná se o speciální pogumovaný povrch velmi příjemný na dotek s excelentními protiskluzovými vlastnostmi. Výhodou tohoto materiálu oproti klasickému korku je jeho vysoká mechanická odolnost a odolnost vůči zašpinění. Rukojeť tak není jen maximálně pohodlná, ale také praktická. Samotný design TechnoCORK materiálu, připomíná strukturou právě černý korek a po bližším zhlédnutí si jistě všimnete malých log značky Delphin s písmeny TC, která odkazují právě na název TechnoCORK.

Inovací prošly i samotné špičky. Důkladně navržené rozložení a velikosti oček přispívají k redukci hmotnosti špičky, což v konečném důsledku vede k lepšímu vyvážení celého prutu. S prutem jsou kompatibilní sady špiček CARBON a CarboLIX. Obě sady jsou uhlíkové, obě mají stejný rozsah špiček (1xUL, 1xL a 1xM). Jaký je v nich tedy rozdíl?

K prutu v základu dostáváte jedno balení špiček CarboLIX, kde se nacházejí již zmíněné 3 kusy, jedna Ultralight, jedna Light a jedna Medium. Jedná se o jemné špičky s nízkou hmotností a vysokou citlivostí, které indikují i nejjemnější záběry od menších ryb. V případě, že jste zastáncem tužších špiček, je pro vás vhodné dokoupit sadu CARBON. Také jsou značeny jako UL, L a M, protože podle všeobecných pravidel označování tam jednoznačně patří. Oproti sadě CarboLIX jsou však silnější a vhodnější i pro lov větších kaprovitých ryb. Jsou to identické karbonové špičky, jaké bylo možno dostat ke starším verzím Opia.

Všechny špičky k produktu Opium lze zakoupit v setech, ale i po kusu.

Technické parametry:

Model: 330cm/80g
Počet dílů: 3+špičky
Průměr blanku nad rukojetí: 10,3mm
Počet oček (prut + špička): 7+6
Transportní délka: 116cm
Hmotnost: 164g
Rukojeť: TechnoCORK
Délka rukojeti (od spodní části prutu po střed sedla): 44,5cm
Velikost naváděcího očka: #30
Průměr špičky: 3mm

Model: 360cm/80g
Počet dílů: 3+špičky
Průměr blanku nad rukojetí: 10,7mm
Počet oček (prut + špička): 7+6
Transportní délka: 126cm
Hmotnost: 194g
Rukojeť: TechnoCORK
Délka rukojeti (od spodní části prutu po střed sedla): 48,5cm
Velikost naváděcího očka: #30
Průměr špičky: 3mm

Model: 390cm/80g
Počet dílů: 3+špičky
Průměr blanku nad rukojetí: 11,4mm
Počet oček (prut + špička): 7+6
Transportní délka: 136g
Hmotnost: 208g
Rukojeť: TechnoCORK
Délka rukojeti (od spodní části prutu po střed sedla): 51,5cm
Velikost naváděcího očka: #30
Průměr špičky: 3mm

Napsat recenzi

Vaše jméno a příjmení:


Vaše recenze: Poznámka: HTML tagy nebudou převedeny!

Hodnocení: Nejhorší           Nejlepší

Opište prosím kód z obrázku do pole níže:

Free-eshop
TOPlist