Delphin DUNAY Carp

Delphin DUNAY Carp

Zařazení : mo::101004512
Dostupnost : Je dostupné
1 107,78 Kč
Množství:  

velikost:2,4m/200g/2 díly
Inspirací při vývoji a designu tohoto prutu, nám byl zejména lov kaprů v deltě řeky Dunaj, kde se loví nejčastěji z lodi, na krátkou vzdálenost. I proto nese výstižný název Dunay Carp a vyznačuje se specifickými vlastnostmi, které jsou přizpůsobeny právě takovému stylu lovu.

Výrazně kónicky tvarovaný blank prutu je vyroben z hustě vrstvených uhlíkových vláken, která dodávají vysokou pevnost a odolnost potřebnou při souboji se silnými říčními rybami. V koncové části blanku je výrazná špička ve fluo zelené barvě, která umožňuje snazší detekci záběru a vylaďuje celkovou akci prutu.

Prut je vybaven pevnými dvoustopkovými očky se SIC výplní, které jsou dimenzovány i na ty nejnáročnější podmínky. Navzdory své robustnosti a pevnosti je prut velmi lehký a skvěle vyvážený, což umožňuje bezproblémové a přesné nahazování i s těžkými zátěžemi.

Speciálně tvarované sedlo poskytuje komfortní úchop a umožňuje spolehlivé pevné upnutí navijáků. Krátká rukojeť, jejíž délka byla navržena tak, aby manipulace s prutem byla komfortní i ve člunu, kde je často málo místa. Konec rukojeti je opatřen protiskluzovým shrink materiálem pro pohodlný úchop.

Technické parametry:

Model: 240cm/200g
Počet dílů: 2
Průměr blanku nad rukojetí: 16,2mm
Počet oček: 10
Transportní délka: 124,5cm
Hmotnost: 206g
Rukojeť: Shrink
Délka rukojeti (od spodní části prutu po střed sedla): 42cm
Velikost naváděcího očka: 25mm

Napsat recenzi

Vaše jméno a příjmení:


Vaše recenze: Poznámka: HTML tagy nebudou převedeny!

Hodnocení: Nejhorší           Nejlepší

Opište prosím kód z obrázku do pole níže:

Free-eshop
TOPlist