Sada Flajzar NEON TX
Sada Flajzar NEON TX Sada Flajzar NEON TX

Sada Flajzar NEON TX

Zařazení : Hlásiče
Dostupnost : Je dostupné
16 112,00 Kč 12 500,00 Kč
Množství:  

Inovativní sada Flajzar NEON je výjimečná hned několika atributy. Už na první pohled Vás upoutá elegantní, transparentní design doplněný stylovou, sloupcovou LED signalizací. Řada zářivých barevných variant ve spojitosti s inteligentní regulací jasu a pozičními LED diodami jsou nezaměnitelnými rysy této sady. Extrémně jednoduché ovládání, přijímač pro 6 zařízení, dosah několik stovek metrů- to jsou benefity, které těžko překoná jakýkoliv konkurenční model. Tato sada s unikátní konstrukcí a nejmodernější elektronikou je navíc kompletně českým výrobkem!
Signalizátor Flajzar NEON TX
Samozřejmostí je integrovaný vysílač dálkového příposlechu s dosahem až několik stovek metrů.Dva jednoduché a snadno ovladatelné regulační prvky vám umožní nastavit všechny potřebné parametry výrobku jako je hlasitost, citlivost (délka odvíjení vlasce) a výška tónu.V spodní části najdete multifunkční ovládací tlačítko, kterým signalizátor nejen zapnete a vypnete, ale navíc rozsvítí také bílé poziční LED diody. Záměrně jsme je pro vás umístili do zadní části, celkem navrch, aby vám po záběru osvítili i lovné místo. A to není všechno. Zjistíte, že vám výborně poslouží jako maják, díky kterému se rychle zorientujete v případě vsázky krmiva. Tuto výhodu oceníte především za špatné viditelnosti, nebo v noci. Signalizátor má integrovaný senzor okolního osvětlení, který zajišťuje inteligentní regulaci jasu podle světelných podmínek. Díky tomu se LED diody v noci ztlumí, aby neoslňovala a naopak přes den svůj jas zesílí.
Přijímač Flajzar NEON RX
Umožňuje najednou přijímat signál až šesti zařízení. Spolupracuje nejen s novými signalizátory záběru FISHTRON NEON, ale dokáže vyhodnotit i poplach z bezdrátových čidel ALF a připojení dalšího vybraného příslušenství FLAJZAR. Jednoduchý, malý, dobře nositelný a s dlouhou životnosti baterie - to je nový přijímač NEON RX.

Dodáváno v kufříku, včetně baterie

Napsat recenzi

Vaše jméno a příjmení:


Vaše recenze: Poznámka: HTML tagy nebudou převedeny!

Hodnocení: Nejhorší           Nejlepší

Opište prosím kód z obrázku do pole níže:

Free-eshop
TOPlist