Delphin ZOMBIE

Delphin ZOMBIE

Zařazení : mo::101003156
Dostupnost : Je dostupné
1 634,63 Kč
Množství:  

velikost:360cm/3,00lbs/2 díly
Řada prutů ZOMBIE je navržena speciálně pro nadšence lovu dravých ryb na mrtvou nebo živou rybku.

ZOMBIE je postaven na kvalitním blanku z 24T uhlíku, díky čemuž je prut dostatečně rychlý a zvládne zásek i u těch nejtvrdších rybích tlam. Štíhlý blank společně s nízkou hmotností dopřejí komfort při celodenním lovu, ale zároveň jsou dostatečně silné a bez problémů zdolají kapitální úlovky.

I přes rychlejší akci prutu, má stále výborné parabolické vlastnosti, což oceníte zejména při zdolávání a extrémně rychlých výpadech dravců. Na spodním dílu od rukojeti po naváděcí očko prutu je aplikována PowerWrap technologie. Jde o dodatečné vinutí karbonu kolem prutu, kterým je dosaženo značného zvýšení pevnosti a odolnosti vůči přetížení, což v praxi znamená mnohem vyšší životnost a snížení náchylnosti k mechanickému poškození.

Prut je osazen kvalitními očky se SiC výplní. Naváděcí očko ve velikosti #30 zamezí zamotání vlasce během náhozů. Velikosti oček mají záměrně větší vnitřní průměry, aby nedocházelo k rychlému zamrzání, jelikož sezóna dravců vrcholí v zimních měsících. Také jsou tato očka velmi odolná a díky tomu se nemusíte obávat poškození vlascem nebo šňůrou. Plná rukojeť vyrobená z EVA pěny je na dotek velmi příjemná, což oceníte hlavně při chladných dnech. Rukojeť je také vybavena třemi zářezy, do kterých si jednoduše můžete pevněji uchytit prut pomocí držáku prutu s gumičkou.
Při lovu ze břehu zajistí dostatečné délky hodů, a tak už nic nebude stát v cestě mezi vámi a dravci ukrytými v hlubinách vod.

Technické parametry:

Model: 300cm/80g
Počet dílů: 2
Průměr blanku nad rukojetí: 11,8 mm
Počet oček: 6
Transportní délka: 155 cm
Hmotnost: 254 g
Rukojeť: EVA pěna
Délka rukojeti (od spodní části prutu po střed sedla): 54 cm
Velikost naváděcího očka: 30 mm

Model:360cm/80g
Počet dílů: 2
Průměr blanku nad rukojetí: 12,5mm
Počet oček: 6
Transportní délka: 187cm
Hmotnost: 290g
Rukojeť: EVA pěna
Délka rukojeti (od spodní části prutu po střed sedla): 57cm
Velikost naváděcího očka: 24,4mm

Napsat recenzi

Vaše jméno a příjmení:


Vaše recenze: Poznámka: HTML tagy nebudou převedeny!

Hodnocení: Nejhorší           Nejlepší

Opište prosím kód z obrázku do pole níže:

Free-eshop
TOPlist