Delphin AMULET Spin

Delphin AMULET Spin

Zařazení : mo::101004437
Dostupnost : Je dostupné
636,38 Kč
Množství:  

velikost:180cm/30g/2 díly
Chytejte víc a plaťte méně s univerzálním přívlačovým prutem Amulet spin, se kterým nebudete mít hluboko do kapsy. Tento prut představuje skvělé řešení pro začátečníky ale i zkušenější rybáře, kteří hledají kvalitu za velmi příznivou cenu. I přes nízkou pořizovací cenu prut překvapí svými skvělými vlastnostmi a neopakovatelným designem.

Díky pečlivě vybraným materiálům a moderní výrobní technologií jsme byli schopni vytvořit skvěle vyvážený prut, který je dostatečně citlivý na detekci jemných záběrů a zároveň dostatečně pevný na razantní zásek a zdolávání i kapitálních úlovků. Prut vyniká svojí robustností a odolností, díky čemuž odolá i těm náročnějším výzvám v podobě intenzivního dlouhodobého používání. Prut se vyznačuje parabolickou akcí, takže si s ním naplno užijete i zdolávání menších ryb. Prut jsme osadili kvalitními pevnými očky se SIC výplní, které zaručují minimální tření při průchodu vlasce nebo šňůry.

Kvalitní, ergonomicky tvarované sedlo poskytuje komfortní úchop a snižuje únavu při celodenním rybaření. Sedlo vyniká svojí spolehlivostí, díky čemuž se nemusíte bát uvolnění navijáku při nahazování nebo při souboji se silnou rybou.

Konec rukojeti je opatřen eva pěnou pro pohodlný a protiskluzový úchop.

Při návrhu tohoto prutu jsme nezapomněli i na jeho estetickou stránku. Již při prvním pohledu na prut zaujme specifická lesklá bordó barva blanku. Ta vytváří v kombinaci s černou dokonalou harmonii. Černá barva se na prutu objevuje v lesklé i matné formě, což spolu se zlatým nápisem a prvky vytváří nádech exkluzivity. Konec rukojeti je rozšířen a nápadně připomíná tvar drahokamu.

Delphin Amulet Spin je spolehlivý prut pro každodenní rybolov se skvělými vlastnostmi a za bezkonkurenční cenu. Jsme přesvědčeni, že tento jedinečný prut si získá srdce nejednoho rybáře a který doufáme přinese svému nositeli štěstí v podobě kapitálních úlovků!

Model: Delphin AMULET Spin | 180cm/30g
Počet dílů: 2
Průměr blanku nad rukojetí: 10,1mm
Počet oček: 7
Transportní délka: 96cm
Hmotnost: 112g
Rukojeť: Shrink
Délka rukojeti (od spodní části po střed sedla): 30cm

Model: Delphin AMULET Spin | 210cm/30g
Počet dílů: 2
Průměr blanku nad rukojetí: 12,2mm
Počet oček: 8
Transportní délka: 110cm
Hmotnost: 130g
Rukojeť: Shrink
Délka rukojeti (od spodní části po střed sedla): 32cm

Model: Delphin AMULET Spin | 240cm/30g
Počet dílů: 2
Průměr blanku nad rukojetí: 13,4mm
Počet oček: 9
Transportní délka: 126cm
Hmotnost: 158g
Rukojeť: Shrink
Délka rukojeti (od spodní části po střed sedla): 33,5cm

Napsat recenzi

Vaše jméno a příjmení:


Vaše recenze: Poznámka: HTML tagy nebudou převedeny!

Hodnocení: Nejhorší           Nejlepší

Opište prosím kód z obrázku do pole níže:





Free-eshop
TOPlist