Dokovací stanice Explorer 6000 Lantern and Charger

Dokovací stanice Explorer 6000 Lantern and Charger

Zařazení : rp::2512
Dostupnost : Je dostupné
1 990,00 Kč
Množství:  

Síla světla vám pomůže dostat se k těm nejmenším trhlinkám světa stejně tak jako výborně prosvítí otevřený prostor. Ať už je to stan, bivak, garáž, hala apod. Nejlíp ji bude všude tam, kam ji vezmete s sebou.
Technologicky bezkonkurenční mašinka se pyšní 585 Lumeny v režimu 100%, 50%, 25% nebo jen jako lehká světelná iluminace před usínáním, a to 5%. Dále pak podržením on/off tlačítka na dobu 2sec přejdeme do režimu červeného světla, konstantní svícení, blikání nebo SOS režim.
Jedna z dalších technologických vychytávek je dokovací stanice. Ano lze zpětně přes USB kabel (včetně) dobíjet váš telefon, čelovku.
Samotná lucerna se pyšní 6000mAh kapacitou při plném dobití, kterou můžete poskytnout této krasavici buď doma, kde ji napíchnete na klasický zdroj. Nebo druhá varianta, pokud zůstáváte déle v přírodě bez kontaktu s civilizací, což je to nejlepší, jednoduše ji otočíte a necháte na ni volně plynout sluneční záření. Lucerna má na zádi umístěný solární panel, kterým se dobíjí. Doba dobíjení je v tomto případě 160mAh. Kdy je potřeba lucernu opět dobít zjistíte pomocí indikátoru stavu baterie, pokud bude svítít poslední dioda červeně, je již čas. Pokud indikátor stavu baterie svíti modře, není třeba dobíjet.
A to není vše, navíc obsahuje integrovaný závit na stativ, kde je možné pak využít tuto lucernu jako lampu k postavení bivaku, stanu, či místo blesku pro nasvícení cíle pro fotografování. A není potřeba se o ní bát, vydrží i déšt, vodotěsný standart je IPX5. Lucerna vydrží v pohodě fungovat venku v teplotním rozmezí -20°c/+55°C.
Jedinečná technologicky vyspělá funkční jednotka, kterou jsme dosud vynalezly.To je nová lucerna Explorer 6000 Charger od Silverpoint Nordic outdoor!

Specifikace:
- Materiál: ABS/PC
- Typ žárovky: 18ks bílá a 6 ks červená LED
- Maximální svítivost: 585 Lumenů
- Baterie: dobíjecí baterie s kapacitou 6000mAh
- Nastavení: podržet on/off tlačítko po dobu dvou sekund pro výběr bílého či červeného světla
- Režim bílého světla: 100%>50%>25%>5%
- Režim červeného světla: konstantní>blikání>SOS
- Doba svícení: 4,5/8,5/17/100hod pro bílé světlo
- Vodotěsný standart: IPX5
- Solární panel: 5V 150ma
- Rozměry: 130x88x32
- Hmotnost: 329g
- Doplňky: nožičky s dvěma magnety, indikátor stavu baterie
- Včetně kabelu pro nabíjení
- Možnost namontování na stativ ( integrovaný závit)

Odkaz na video: http://www.youtube.com/watch?v=KFXpuOYuoxc

Napsat recenzi

Vaše jméno a příjmení:


Vaše recenze: Poznámka: HTML tagy nebudou převedeny!

Hodnocení: Nejhorší           Nejlepší

Opište prosím kód z obrázku do pole níže:

Free-eshop
TOPlist