Nymfa REDBASS Nr. 1 S - 53 mm - balení 5 ks
Nymfa REDBASS Nr. 1 S - 53 mm - balení 5 ks Nymfa REDBASS Nr. 1 S - 53 mm - balení 5 ks Nymfa REDBASS Nr. 1 S - 53 mm - balení 5 ks Nymfa REDBASS Nr. 1 S - 53 mm - balení 5 ks Nymfa REDBASS Nr. 1 S - 53 mm - balení 5 ks Nymfa REDBASS Nr. 1 S - 53 mm - balení 5 ks Nymfa REDBASS Nr. 1 S - 53 mm - balení 5 ks Nymfa REDBASS Nr. 1 S - 53 mm - balení 5 ks Nymfa REDBASS Nr. 1 S - 53 mm - balení 5 ks Nymfa REDBASS Nr. 1 S - 53 mm - balení 5 ks Nymfa REDBASS Nr. 1 S - 53 mm - balení 5 ks

Nymfa REDBASS Nr. 1 S - 53 mm - balení 5 ks

Zařazení : Nymfa Redbass
Dostupnost : Je dostupné
59,00 Kč
Množství:  

Dostupné varianty:


* Barva RB:

Tagy: nymfa

CENOVĚ VÝHODNÉ BALENÍ!

Jedná se o mimořádně účinnou nástrahu na okouny, na pstruhy potoční i duhové, lov parem a i dalších nedravých ryb. Mimořádně účinná nymfa, na jejímž vývoji se podíleli jedni z nejlepších českých a slovenských reprezentantů v přívlači! Hodí se výborně pro lov na jigové hlavičce, čeburašce, na dropshot a pro lov na dírkách. 

Přednosti:
  • Cílové ryby: na pstruhy, na siveny, na okouny, na bílou rybu apod.
  • Superměkký materiál  - stejný jako mikrosmáčci RedBass
  • Osvědčené smáčkové přírodní i dráždivé barvy.
  • Optimální velikost a poměr těla a nožiček, které jsou delší, než je zvykem. Zkracovat totiž můžete, prodlužovat však nikoliv!
  • VYVINUTO PRO CELOU ŘADU MODIFIKACÍ!!! Menší nymfu, ráčka apod.
  • Zadní chapadélka a střední ploutvičky byly vyvinuty tak, aby optimálně pracovaly v obou směrech - jak ve vodorovném, tak svislém. Boční chapadélka mají tvar "stuhy" (nikoliv tradiční kruhový průřez), což zajišťuje lepší práci při popotažení, zadní střední ploutvičky mají jemný charakter a středovou výztuhu pro optimální práci ve svislém směru. Např. na lovu na dírkách, vertikálním popotažení apod.
  • Optimalizované tělíčko s více nožičkami pro případné zkracování, jemné boční ploutvičky s podélnou výztuhou pro lepší práci.
Délka celková: 53 mm, Délka tělíčka: 17 mm, Hmotnost: 0,7 g
5ks v balení
Barva:

Brown/Silver, Fluo/Green, Pink/Silver, Fry G, Natur G, Olive/Silver, Orange/Silver, White G, White, Fry, Yellow RG

 

Napsat recenzi

Vaše jméno a příjmení:


Vaše recenze: Poznámka: HTML tagy nebudou převedeny!

Hodnocení: Nejhorší           Nejlepší

Opište prosím kód z obrázku do pole níže:

Free-eshop
TOPlist