Gardner Měřící tyče Wrappers - Measuring Sticks (pár)

Gardner Měřící tyče Wrappers - Measuring Sticks (pár)

Zařazení : rp::12114
Dostupnost : Je dostupné
339,00 Kč
Množství:  

Nezáleží na tom, kde rybaříte, důležité je nahazovat na stejnou vzdálenost a místo pro častější úlovky.Naměřenou vzdálenost z jednoho prutu pak můžete převést na ostatní vaše pruty, včetně spodových. Jemnost stran těchto tyčí zaručuje, že při zpětném navíjení vlasce na naviják nedojde k poničení a narušení struktury a povrchu daného vlasce.

Postup je tedy následující:
1) položte daný prut na zem a na obou koncích prut zapíchněte tyče do země. Vycházíme z jednoduchého počtu, anglického nutno podotknout. Tedy prut v délce 12ft je vlastně rovno 4 yardům (1 yard = 0,91cm), tedy pokud namotáme 10-krát, dostaneme 36 metrů, pokud namotáme 25-krát dostaneme 90 metrů.
Při namotávání vlasce zpět na naviják, ponechme tyče v lehké skloněném úhlu, namotávání bude snadnější a rychlejší s okamžitou odezvou.
2) Po nahození a správné lokalizace vytouženého místa, zaznamenejte vzdálenost pomocí zaháknutí nejlépe šnůry o klip na cívce.
3) Nyní naviňte zpět až po klip, kde je šnůra zaháknuta. Teď můžete již navíjet přes tyče, navíjejte do tvaru ležaté osmičky až po klip na cívce. To, že navíjíme do ležaté osmičky má své opodstatnění, je pak snazší pro zpětné odvíjení z měřících tyčí zpět na naviják.
4)Označte na zemi pozici posledního koncového očka a na špičce prutu s tím faktem, že vlasec je stále v klipu civky, nyní již můžete odvíjet vlasec zpět na cívku navijáku. Je to skvělá věc a pomůcka, pokud jezdíte na stejná místa a vidíte, že ryby se ukazují na místě, kde jste byly předtím. V tuto chvíli neřešíte kam nahazovat, ale víte přesnou vzdálenost a můžete hned nahazovat.

Specifikace:
- jedná se o 1 pár tyčí
- délka tyčí: 46 cm
- hmotnost: 162 g (obě)
- včetně vnitřního universálního závitu 3/8 BSF
Napsat recenzi

Vaše jméno a příjmení:


Vaše recenze: Poznámka: HTML tagy nebudou převedeny!

Hodnocení: Nejhorší           Nejlepší

Opište prosím kód z obrázku do pole níže:

Free-eshop
TOPlist